4. Splynutí s duší

5. září 2010 v 18:52

Vaše duše posílá své světlo, lásku a vůli do energie vaší osobnosti. Poznáváte se jako duše.

Setkali jste se se svou duší a nyní jste připraveni přistoupit k dalšímu kroku - spojit se s ní. Pohodlně se posaďte nebo položte, a uvolněte se. Pomyslete na Solární světlo a zavolejte ho k sobě, aby naplnilo a obstoupili vaše tělo. Vdechujte ho a přitom zklidňujte své emoce zaplňte tímto světlem své myšlenky a všimněte si, jak se ony mění na světlo. Vdechujte Solární světlo a přitom nechte s každým vaším výdechem odplout zastaralé, nemoudré nebo zakrslé myšlenky. Vaše mysl se zklidňuje a vyjasňuje. Nechte se ve vědomí zlehka přenést do roviny duší, až se ocitnete ve světelném moři, kde vás proniká paprsky solárního světla.
Myslete na Chrám osvícených bytostí, až se v něm sami ocitnete. Může, ale také nemusí vypadat stejně, jako když jste tam byli poprvé. Vnímejte, mír a lásku, které zde pro vás jsou. Vnímejte, jak se vás jakoby dotýká lehoučký vánek. Vdechujte vůni květů. Vytvořte si o Chrámu co nejskutečnější představu.

Světelné bytosti vás už očekávali a teď vás vedou do středu Chrámu, kde jste při předchozí návštěvě již byly. Vzácný okamžik splynutí s vaší duší byl připravován bytostmi, které zde právě s vámi jsou. Vnímejte jejich lásku a otevřenost k vám. Zaznamenejte také atmosféru sjednocení pro společnou věc, zatímco se všichni připravujete ke splynutí s duší.
Na pomoc vám přišlo mnoho světelných bytostí. Vidíte, jak k vám nespočetné zástupy těchto bytosti přistupují z jiných, vyšších sfér. Všude záři třpytící se světlo. Světlo je nad vámi a všechny vás proniká. Bytosti, které vám mohou pomoci při volání vaší duše, jsou zase zde, společně s těmi, které vám budou pomáhat vaší osobnosti spojit se s ní. Můžete je zavolat, kdykoli máte pocit, že svou duši nějak odmítáte a bráníte se spojení s ní. Uvědomte si, že jsou tu pro vás.
Nastal čas pro fúzi s duší. Zavolejte ji k sobě svým vnitřním tónem a požádejte bytosti světla, aby vám ho pomohli více rozeznít. Uklidněte své myšlenky, zhluboka se nadechněte a přivolejte k sobě těmto tónem vaši duši.

Prociťte přítomnost své duše jako dotek anděla.

Vaše duše vás slyší a blíží se k vám. Vybavujte nebo představujte si ji jako zářivé světlo, až se ocitne přímo před vámi. Vychutnejte si její mírumilovnou a milující přítomnost, její otevřenou náruč a lásku, kterou k vám chová. Je to tak příjemný pocit, že s ním chcete úplně splynout. Až se budete připravovat na spojení, vaše duše se vás ještě zeptá: "Jsi připraven / á na naše splynutí" Musíte být přesvědčeni, že jste zcela připraveni, než uděláte další krok. Přestože vaše duše je a vždy byla vaší součástí, k takovému vašemu splynutí dochází poprvé. Její síla je tak mocná, že mění váš život, když vám ji prodává. Pokud se cítíte v čemkoli nepřipravení, pracujte ještě se svými podosobnostmi, dokud si nebudete jisti, že tento krok chcete opravdu udělat.
A teď, když jste připraveni, vás vaše duše pomalu as úctou začíná obklopovat. Ať její světlo a zářivé centrum jejího srdce obklopí vaše srdce. Zavřete oči a vychutnejte si tento okamžik, jak nejdéle to jde. Cítíte světlo, které vás obklopuje. Představte si, jak se kolem vás různé pohybuje. Najděte si v něm nějaký vzor nebo obrazec a nechte se jím pojmout. Přitom prociťujte, jak se stáváte světlem své duše, protože ta je ze světla stvořená.

Ať se vyšší frekvence světla vaší duše průlom se světlem vaší osobnosti.

S každým nádechem přitahujte svou duši blíž, otevřete se jí světlu a přijměte ho. Představujte si, jak světlo duše splývá se světlem vaší osobnosti. Zpočátku může dojít k určitým nesouladem, protože obě tyto světla mají různé frekvence. Pokračujte však ve své vnitřní práci, a tak se postupně rozzáříte světlem své duše. Můžete si také přivolat bytosti světla, které pomáhají hladkému a lehkému prolínání osobností a duše.
Zatímco do vás vniká stále více světla vaší duše, prožívejte jeho sílu. Nechte sebou proudit vlny světla a síly vaší duše. Než budete pokračovat, zastavte se na chvíli a prociťujte sílu vaší duše, která vámi nyní proudí. Otevřete se energií vaší duše, která vám nejlépe pomůže dosáhnout nové úrovně světla.

Vnímejte, jak vám duše osvětluje vaši cestu.

Prociťujte v sobě pulsující světlo a energii vaší duše. Představte si, že její světlo je tak velké, že neustále osvětluje cestu, která je před vámi a po níž jedete. Upozorňuje vás na světlo, které je ve vás a kolem vás i ve všech lidech a bytostech. Vnímejte světlo své duše, které proniká vaši nejvyšší možnou cestu a tvoří ve všech vašich energiích světlo. Přijměte světlo své duše do své mysli. Ať vám vaše duše přinese nové myšlenky, nápady a tvůrčí inspirace.

Vaše duše pročišťuje všechno, čeho se dotkne. Koupi vás ve svém očistném světle a tím transformuje všechny vaše níže energie do jejího vyššího projevu. Uvědomte si tuto transformační sílu, zatímco v sobě zažíváte proudy tohoto světla. Vtáhněte ho do každé buňky a atomu svého světla. Představte si uprostřed každé buňky malé světélko, jehož světlo mocně světlem vaší duše.

Nechte sebou proudit lásku vaší duše, abyste ji sami lépe poznali a dokázali ji více projevovat. Vnímejte esenci lásky duše vlévající se do vás vaším srdečním centrem. Nyní absorbujeme lásku vaší duše a učíte se milovat. Prociťujte radost a požehnání vaší duše, její mír, jas a klid.
Vaše duše je neomezená, nezná hranic. Je tvůrce a inteligentní. Může vás v životě dovést dál, než si myslíte, že je vůbec možné. Může vás povznést do vyšších rovin, dokáže nesmírně rozšířit vaše schopnosti myslet a tvořit. Vtahujte nyní na chvíli do sebe energii své duše vedoucí k expanzi, abyste mohli snadněji opustit svá omezení a přihlásit se ke svému neomezenému potenciálu.
Vaše duše je spojena s Vyšší vůlí. Zná vyšší poslání vašeho života. Toto poznání můžete vstřebávat pokaždé, když se s ní průlom. Poproste, ať vámi proudí vůle vaší duše a odhaluje vám více vaše životní poslání.

Podívejte se na sebe očima své duše. Vidíte, jaká krásná jste bytost?

Zahrňte do svého vědomí vědomí své duše, jako byste se sami stávali svou duší. Můžete si třeba představit, že rostete a rozprostíráte se do těla vaší duše. Rozšiřujte se do vědomí své duše tak dlouho, až dokážete vnímat život z její perspektivy. Možná neucítíte nic zvláštního. Nebo si uvědomíte jen jemné změny. Očima své duše se nyní podívejte na sebe a svůj život. Vaše duše vidí vždy nádheru, dokonalost a lásku. Uvědomte si, jak jste z pohledu své duše krásní.
Tak jste to zvládli! Preľnuli jste se se svou duší. Bez ohledu na to, zda jste toto sjednocení cítili, zda ne, vaše duše se nyní s vámi zahájila sbližování a nově, úžasně spolupracovat. Poděkujte bytostem světla za všechny dary, které jste od nich dostali, i za jejich velkou podporu.
Naznačen postup můžete ještě několikrát opakovat, abyste získali jasnější pocity a vjemy, jaké to je být svou duší. Stalo se toho daleko více, než si možná uvědomujete. Zasadili jste mnoho semínek. Nyní můžete čekat řadu skvělých změn. Zpočátku budou možná jen drobné, váš život však neminou.

Splynutí s duší. Hra duše

Vyberte si z následujícího seznamu jednu vlastnost duše a prožívejte ji. Naplňte se jí a nechte ji sebou proudit, zatímco se budete překrývat se svou duší.
Přítomnost. Pokud se cítíte osaměle, unaveně, ve stresu nebo máte dojem, že nemáte dost síly udělat vše, co potřebujete, prolněte se se svou duší a uvědomujte si její léčivou, milující přítomnost.

Láska. Pokud máte kritické myšlenky o sobě či druhých lidech, nebo chcete cítit více lásky a soucítění, požádejte svou duši, ať vás naplní svojí láskou.

Světlo. Když potřebujete zřetelněji spatřit svou nejvyšší cestu nebo dobrou volbu, nebo chcete vnímat více světla v určité životní situací, zavolejte si světlo své duše, ať vám ozáří cestu.

Čistota. Pokud se chcete zbavit starých forem, uvolnit nižší energie, nebo zvýšit své vibrace, otevřete se a přijměte očistnou a pročišťující energii své duše.

Rozšíření. Pokud chcete rozšířit svou mysl, pozvednout emoce nebo se otevřít novým myšlenkám, nechte sebou proudit rozšiřující tendence vaší duše.

Vůle. Před závažným rozhodnutím, nebo při konzultacích či vedení jiných lidí dovolte vůli své duše, aby vámi mohla proudit a napojit vás na Vyšší vůli.

Radost. Kdykoli se cítíte zatížení, unaveni, v depresí nebo zahlceni, zastavte se na chvíli a prolněte se se svou duší. Nechte v sobě znít její radost. Znějte tónem radosti své duše při všem, co přes den děláte.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.